VACUSLIM 48

Vacuslim 48 je inovativní procedura pro hubnutí, která využívá hlubokého a rychlého pronikání účinných látek přípravků Vacuslim, které stimulují přirozené funkce těla.

Neinvazní, bezbolestná, estetická péče s prokazatelnými výsledky hned po prvním ošetření. Jedná se o naprosto nadčasovou technologii, kterou ve světě využívají špičkové kliniky a medical centra. Díky nové metodě Vacuslim 48, která využívá vakuové balení, je dosaženo hlubokého a rychlého pronikání účinných látek z přípravků, které stimulují přirozené funkce těla.

Zhubněte do 40 minut

Pruceduru Vacuslim 48 lze rychle a snadno aplikovat, a to vždy, když je to nutné ke zlepšení vzhledu těla.

Proceduru Vacuslim 48 lze použít jako samostatnou léčbu nebo ji lze použít jako doplňkovou léčbu k dosažení rychlejších a lepších výsledků při léčbě celulitidy a hubnutí pomocí kosmetických prostředků, LPG endermologie a thermosauny. 

Při proceduře Vacuslim 48 Vám na tělo naneseme přípravky s aktivními složkami podporující nejen hubnutí.

Proč Vacuslim 48?

  • viditelné výsledky ihned po prvním ošetření
  • zrychlení činnosti lymfatického systému
  • efektivní detoxikace těla
  • zabránění vzniku celulitidy
  • pevnější a hladší pokožka

Viditelné ztráty centimetrů po prvním ošetření.
Rychlá, snadná a viditelná metoda.
Účinné látky ve VACUSLIM 48 jsou mimořádně účinné a působí na rozklad tukových buněk, který nastává již během 30 minut.
Výsledek je tedy zaručený, viditelný a měřitelný.
VACUSLIM 48 bude pracovat i nadále dalších 48 hodin po ošetření, protože aktivní složky jsou stále aplikovány a vstřebávány.

Aktivní ingredience:

SymFit – revoluční složka v anticelulitidních programech – nižuje tvorbu a reprodukci tukových buněk (adipogeneze). Snižuje a brání růstu tukových buněk (lipogeneze). Zvyšuje spalování tuků a čistí tělo. Snižuje viditelné známky celulitidy.

L-Carnitine – podporuje spalování tukových kyselin, napomáhá transportu tuků do mitochondrií, kde se tuk přeměňuje na energii.

Rutinsulfát – je ověřená složka pro snížení celulitidy a pocitu těžkých nohou. Tento biflavonoid zlepšuje periferní krevní oběh, zajišťuje zásobování tkání živinami a vylučuje škodlivé látky z tkáně.

Kofein – silný antioxidant, který rozkládá tuk v hlubších vrstvách pokožky a současně zlepšuje mikrocirkulaci.

Thermolate – zrychluje krevní oběh a způsobuje příjemné teplo na těle. Tento pocit tepla může trvat 30 minut až 2 hodiny.

Extrakt z kaštanu divokého – extrakt z divokých kaštanů, escin, zmírňuje příznaky unavených a těžkých nohou a snižuje otoky.

Extrakt z břečťanu (Hedera Helix) – bsahuje látky, které účinně bojují proti celulitidě a snižují viditelnost pomerančové kůry na kůži.

Extrakt z mořských řas – intenzivně hydratuje a osvěžuje pokožku.

Komplex éterických olejů – séra používaná pro péči o tělo během ošetření Vacuslim 48 obsahují komplex éterických olejů z citronu, skořice, pomeranče a rozmarýnu a krémy obsahují komplex éterických olejů z bergamotu, máty a levandule. Komplex těchto éterických olejů osvěžuje a uvolňuje pokožku a přispívá k jejímu lepšímu vzhledu. 

ZKUŠEBNÍ

Ošetření VACUSLIM 48

(lze využít pouze jednou)

800 Kč

JEDNORÁZOVÉ

Ošetření VACUSLIM 48

(50 min)

1 200 Kč

 

BALÍČEK 6 OŠETŘENÍ

6 000 Kč

 

BALÍČEK 12 OŠETŘENÍ

11 000 Kč

STUDIO VISAGE
Simona Beránková, DiS.
Dlouhá 32
412 01 Litoměřice
724 861 810
berankova.s@seznam.cz

MOŽNOST PLATIT PLATEBNÍ KARTOU!

 

PRO KLIENTY PEVNÉHO ZDRAVÍ SLEVA 10% pouze pro členy KPZ VZP ČR (nikoliv pro všechny pojištěnce VZP) vztahuje se pouze pro zdravotní masáže a iontovou detoxikaci 

Loading