Zábaly rukou

Provádím zábaly výživnou maskou. Přípravky se aplikují na ruce, které se zabalí do igelit. rukavic a do termo rukavic a nechají se působit cca 20 min. Zábaly pomáhají k vypnutí a hydrataci pokožky na rukou. Kůže je hedvábná a hladká.  Zábal stačí aplikovat 1x měsíčně.   U extrémně suché pokožky je vhodné 2x měsíčně + vybrat kvalitní přípravky na domácí péči. Zábal je ukončen masáží rukou pro váš příjemný pocit !

Tipy a triky pro krásné ruce

Ruce o nás hodně vypoví

– prozrazují naše vlastnosti a předpoklady, odhadnete podle nich povolání, zdravotní stav a věk. Když budete věnovat svým rukám náležitou péči, budou o vás vypovídat jen to nejlepší.

Péče o ruce

Kůže na rukou je namáhána, ruce jsou v tzv. první linii – působí na ně povětrnostní vlivy, kontakt s pracími prášky, saponáty, práce na zahradě. Proto je dobré je chránit gumovými nebo textilními rukavicemi. Péče musí být průběžná a pravidelná, nárazovou aktivitou nic nedohoníte. Jak se jim věnovat?

Každodenní rituál:

Minimálně dvakrát denně natřete ruce výživným krémem. Ideální je nanesení krému po každém mytí rukou. Nicméně pro pěstěný vzhled stačí použít krém na ruce ráno a večer. Pro noční péči je krém hutnější a pomaleji se vstřebává. Pokožka rukou potřebuje vitaminy A, E a panthenol. S výběrem krému vám ráda poradím. Firma Jafra má vynikající přípravky, které si můžete zakoupit nebo objednat u nás v salonu.

Bahenní zábal na nohy (bahenní maska s mořskou řasou)

Se provádí  luxusními produkty od firmy Jafra Cosmetics

Doporučuje se:

  • na otoky nohou,křečové žíly,
  • bojuje s revmatismem,
  • zvláčňuje, ulehčuje od bolesti.

Provádím zábaly bahenní maskou s mořskou řasou. Přípravky se aplikují na nohy, které se zabalí do igelit.folie, zabalí se do ručníku a nechají se působit cca 20 min. Zábaly pomáhají k vypnutí a hydrataci pokožky na nohách. Kůže je hedvábná a hladká.  Zábal stačí aplikovat 1x měsíčně. Pomůžeme vám vybrat kvalitní přípravky na domácí péči. Zábal je ukončen lehkým vmasírováním krému na nohy  pro váš příjemný pocit

Zábal krku a dekoltu

…Hydratuje a zvyšuje elasticitu pokožky

Hydratuje a zvyšuje elasticitu pokožky. Příjemně chladí.

Zábal trvá 20 minut / nanesení,zábal,

STUDIO VISAGE
Simona Beránková, DiS.
Dlouhá 32
412 01 Litoměřice
724 861 810
berankova.s@seznam.cz

MOŽNOST PLATIT PLATEBNÍ KARTOU!

 

PRO KLIENTY PEVNÉHO ZDRAVÍ SLEVA 10% pouze pro členy KPZ VZP ČR (nikoliv pro všechny pojištěnce VZP) vztahuje se pouze pro zdravotní masáže a iontovou detoxikaci 

Loading