Fotorejuvenace
Omlazení pleti pulzním světlem

Co je to fotorejuvenace?

Zpevnění a omlazení pokožky pomocí pulzního světla je určeno pro klienty, kteří si přejí mít pevnější pokožku, ale nechtějí se uchylovat k drastickým metodám plastické chirurgie.

Fotorejuvenance je zcela nebolestivé a neinvazivní ošetření. Výsledkem je hydratovaná, zpevněná a vypnutá pokožka. Narozdíl od invazivních metod se ihned po absolvování fotorejuvenance můžete vrátit do běžného života.

 

Jak fotorejuvenance funguje?

Tato metoda omlazení funguje na principu zahřívání dermis nízkými dávkami světelné energie. Světelný impulz filtrovaného paprsku je absorbován pokožkou, čímž dochází k povzbuzení a obnově buněk. Ty začnou produkovat kolagen, vyhlazují se vrásky, pokožka se zpevní a vypíná. Pleť celkově omládne. A co je nejlepší, při správné péči může být toto zlepšení dlouhodobé.

Počet aplikací
3 až 5

Jak často
1x měsíčně

Délka aplikace
30 minut

Jak probíhá fotorejuvenace?

Ošetření pomocí fotorejuvenace je rychlé a bezbolestné. Pleť nejprve očistíme od make-upu a parfému. Na ošetřovaná místa naneseme dostatečné množství ultrazvukového gelu. K ochraně vašeho zraku vám zapůjčíme ochranné brýle, které si před započetím procedury nasadíte. Proškolená kosmetička pak provede ošetření světelnými impulzy. Vše bude hotové do 30 minut.

Ošetření je bezbolestné!

Certifikováno

Na jaké výsledky se můžete těšit?

Výsledkem fotorejuvenance je hebká a zpevněná pokožka. Nově nabytý mladistvý vzhled a sebevědomí si zamilujete. Naše klientky si nejvíce pochvalují vyhlazení vrásek a  vypnutí reliéfu poprsí nebo bříška.

Pro maximální míru účinnosti doporučujeme absolvovat proceduru 3x – 5x v měsíčních intervalech.

 

Jak se mám na proceduru připravit? Čekají mě po ošetření nějaká omezení?

  • Kůže nesmí být před ošetřením podrážděná od sluncenebo solária.
  • Solárium, saunu, parní lázně a horké koupelevynechte i po ošetření.
  • Ideálním obdobím pro absolvování fotorejuvenance je období od září do května, kdy není pokožka tolik vystavena přímému slunečnímu světlu.

Jaké partie ošetřujeme?

Ošetřit fotorejevuancí lze celý obličej nebo jen jeho části: proti vráskám okolo očí, vráskám na čele nebo kolem úst. Zpevnit pokožku můžeme také v partiích poprsí, dekoltu, krku a dlaní.

 

Ceník

1 ošetření: 2390,-

Balíček 3 ošetření: 5900,-

Balíček 5 ošetření: 9400,-

Fotoomlazení + akné+ zesvětlení pigmentace: 2134,- 2200,- Sleva 3v1 získejte 3 účinky v 1 ošetření

Balíček 3 ošetření: 5900,-

STUDIO VISAGE
Simona Beránková, DiS.
Dlouhá 32
412 01 Litoměřice
724 861 810
berankova.s@seznam.cz

MOŽNOST PLATIT PLATEBNÍ KARTOU!

 

PRO KLIENTY PEVNÉHO ZDRAVÍ SLEVA 10% pouze pro členy KPZ VZP ČR (nikoliv pro všechny pojištěnce VZP) vztahuje se pouze pro zdravotní masáže a iontovou detoxikaci 

Loading