Péče o pleť

Vítejte v nové éře v péči o pleť

Nevíte jak se líčit, jaký krém, jakou masku, máte problematickou pleť atd.??? Nechcete stárnout??? Změříme Vaše hodnoty pleti a vytvoříme program péče individuálně + 1. aplikace výrobků i následné kontroly u nás ve studiu ZDARMA!!! Poradíme jak na pevnost, vrásky, hydrataci, akné, hyperpigmentaci, apod. Viditelné výsledky již při 1.aplikaci.

Naše výrobky péče o pleť byly formulovány na základě výsledků dlouhodobé studie provedené renomovaným výzkumným ústavem. Zkoumání probíhalo po dobu sedmi let a zúčastnilo se ho více než 700 žen. Výsledky nejnovější dlouhodobé studie ukazují, že:

  • Vlhkost pleti se s věkem NESNIŽUJE.
  • Zvlhčování pleti by mělo být prvotním zájmem všech žen bez ohledu na věk.
  • Jak hladina vlhkosti, tak i obsah mastnoty v pleti se v průběhu života mění a jsou předem neurčitelné.
  • Většina žen po třicítce trpí dramatickým úbytkem vlhkosti v pleti.
  • Oproti dřívějším znalostem se ukázalo, že většina žen mezi čtyřicítkou a šedesátkou má ve skutečnosti vyšší hladinu vlhkosti v pleti než ve svých 30 letech.
  • Oproti dřívějším znalostem se ukázalo, že pleť ženy třicátnice má vyšší stupeň promaštění než ve dvaceti letech věku.
  • Ženy od čtyřiceti let věku vykazují snížení obsahu mastnoty v pleti.
  • Ženy po třicítce, ale také ženy po padesátce, si stěžují na výskyt zarudnutí a šupinatosti pleti.
  • Pružnost pleti se s přibývajícím věkem snižuje.

Tato nová studie přinesla revoluční zjištění. Jedna třetina všech žen má vysoký obsah mastnoty, avšak zároveň nízkou hladinu vlhkosti v pleti. Na základě výsledků studie nemůže být pleť i přes všeobecně rozšířený názor dělena pouze na tři typy (mastná/normální/suchá). Nahodilé změny obsahu mastnoty a hladiny vlhkosti v pleti vyžadují péči s neohraničenou pružností. Vybaveni těmito poznatky jsme vyvinuli jedinečnou linii výrobků péče o pleť, která se spíše než na tradiční typizování pleti zaměřuje na konkrétní stav pleti. Jednotlivé výrobky lze libovolně kombinovat a tím vždy přizpůsobit aktuálnímu stavu pleti. Stačí jedna konzultace s naší kosmetickou poradkyní a již brzy budete mít i Vy svůj vlastní, osobně přizpůsobený a hlavně účinný program péče o pleť – doslova péči o pleť tak jedinečnou, jako jste Vy sama.

STUDIO VISAGE
Simona Beránková, DiS.
Dlouhá 32
412 01 Litoměřice
724 861 810
berankova.s@seznam.cz

MOŽNOST PLATIT PLATEBNÍ KARTOU!

 

PRO KLIENTY PEVNÉHO ZDRAVÍ SLEVA 10% pouze pro členy KPZ VZP ČR (nikoliv pro všechny pojištěnce VZP) vztahuje se pouze pro zdravotní masáže a iontovou detoxikaci 

Loading