Používáme výhradně značkovou kosmetiku. Sice se může zdát drahá, ale po vyzkoušení uvidíte, že spotřeba kvalitní kosmetiky je mnohem menší a především pocit z používání je nezaměnitelný. Navíc pro každého vybereme po konzultaci vhodný typ.

Jafra Cosmetic

Kosmetické výrobky JAFRA se řadí k samé špičce kosmetického průmyslu a jsou vyvíjeny dle aktuálně nejvyšší úrovně vědění na základě vědeckých výzkumů, technologicky dokonalých receptur a klinických studií.

Všechny naše výrobky podléhají přísným testům prováděným nezávislými laboratořemi, aby byla prokázána jejich účinnost a podpořena naše tvrzení. Státem uznaní dermatologové dohlížejí na testy zaručující bezpečnost našich kosmetických výrobků, zatímco kontrolované studie trhu, při nichž spolupracujeme s osobami testujícími naše výrobky, zajišťují spokojenost našich zákazníků.

Naše výrobky jsou vyvíjeny bez dráždivých přísad – neobsahují žádné minerální oleje, chemické složky, lanolin ani PABA. Jsou hypoalergenní, nekomedogenní – nezpůsobují ucpávání pórů, dermatologicky a klinicky testovány. Při žádném z našich testů nedochází k testování na zvířatech.

Odkaz na domovské stránky Jafra Cosmetic www.jafracosmetics.cz

Provádíme analýzu pleti pomocí


JAFRA DYNAMICS
INTELIGENTNÍ PÉČE O PLEŤ

S JAFRA COSMETICS nyní vstupujete do nové éry péče o pleť. JAFRA DYNAMICS kombinuje ty nejúčinnější přírodní složky z celého světa s nejmodernějšími technologiemi. Výsledek: kosmetické výrobky, které se přizpůsobují individuálním požadavkům pleti.

Ať už Vaše pleť vykazuje nízkou hladinu vlhkosti, nebo má vysoký obsah mastnoty, případně oboje, ať je vyvážená nebo citlivá, JAFRA má pro Vás vždy řešení v podobě jednoduché, tříkrokové kosmetické péče. Hýčkejte a zkrášlujte svoji pleť kosmetickými výrobky, jež poskytují jedinečnou ochranu pomocí patentované technologie INTELLISHIELD, a obsahují exkluzivní rostlinné komplexy stavějící na již 5000 let existující osvědčené ayurvédské vědě o rostlinách.

Spolehněte se na kombinaci technologie a přírody.

Inovace:

INTELLISHIELD – Vaše druhá kůže

JAFRA představuje INTELLISHIELD, technologické umělecké dílo, jehož předlohou je sama kůže a její přirozené funkce.

INTELLISHIELD je neviditelná „druhá kůže“, která chrání vlastní pleť před škodlivými vlivy znečištěného životního prostředí, měnících se klimatických podmínek a podmínek životního prostředí. Tato „druhá kůže“ je jako otevřená prodyšná síť. Pleť tak může přirozeným způsobem dýchat a dovoluje dalším účinným látkám rozvinout svůj účinek na ni samotnou.

Vysoce účinný INTELLISHIELD je výsledkem kombinace dvou fascinujících přísad:

První je membrána tvořená červenou mořskou řasou, žijící ve velké hloubce. Tato membrána chrání řasu před extrémně tvrdými životními podmínkami, které v této podmořské hloubce panují.

Druhou je biotechnologicky vyvinutý polysacharid vytvářející trojrozměrnou síť. Chová se jako druhá kůže a působí jako ochranná pavučina.

Ayurvéda

JAFRA DYNAMICS objevuje prastarou moudrost ayurvédy, vědy o zdravém a dlouhém životěTisícileté tradiční učení pocházející z Indie má za úkol vytvářet rovnováhu mezi přírodou a vnitřní lidskou energií.

Ayurvéda poskytuje smyslový zážitek prostřednictvím rostlinných složek, jejichž blahodárné účinky jsou prověřeny více než 5000 lety používání.

JAFRA DYNAMICS aplikuje zdokonalené poznatky ayurvédy do revoluční technologie s cílem podtrhnout přirozenou ženskou krásu.

Dokonalá péče pro každou pleť

Receptury JAFRA DYNAMICS jsou přizpůsobené specifickým stavům pleti. Pro každý stav byl exkluzivně pro JAFRA COSMETICS vyvinut individuální systém obsahující speciální komplexy účinných látek.

Každý z komplexů Hydrasmart, Equalsmart, Controlsmart a Sensismart se zaměřuje na specifické potřeby příslušného stavu pleti.

Tyto komplexy účinných látek vycházejí z poznatků ayurvédy. Každý komplex obsahuje směs účinných látek z ayurvédských rostlinných výtažků.

Čtyři nové kosmetické řady

HYDRATION DYNAMICS, BALANCE DYNAMICS, CONTROL DYNAMICS a CALMING DYNAMICS jsou názvy nových kosmetických řad linie JAFRA DYNAMICS

STUDIO VISAGE
Simona Beránková, DiS.
Dlouhá 32
412 01 Litoměřice
724 861 810
berankova.s@seznam.cz

MOŽNOST PLATIT PLATEBNÍ KARTOU!

 

PRO KLIENTY PEVNÉHO ZDRAVÍ SLEVA 10% pouze pro členy KPZ VZP ČR (nikoliv pro všechny pojištěnce VZP) vztahuje se pouze pro zdravotní masáže a iontovou detoxikaci 

Loading